FIAT Yüzde 100 Elektrikli Aracını Satışa Sunuyor

FIAT, sürdürülebilir şehir yaşamına yeni bir soluk getiren Topolino’yu satışa sundu. 4 tekerlekli bu yenilikçi mobilite çözümü, her yaştan kullanıcıya, özellikle de gençlere hitap ediyor.

Topolino, FIAT’ın ikonik “Dolce Vita” yaşam tarzını modern bir yorumla sunuyor. Kompakt ve zarif tasarımıyla şehir hayatına mükemmel uyum sağlıyor. 16 yaşından itibaren B1 ehliyetiyle kullanılabilmesi ve iki farklı gövde tipi seçeneği sunmasıyla da öne çıkıyor.

UYGUN FİYAT VE FİNANSMAN SEÇENEKLERİ

Opsiyonel olarak sunulan Plus paket ile Topolino’nun fonksiyonelliğini artırabilirsiniz. Bu paket, arka bagaj taşıma aksesuarı, “Dolce Vita” saklama kutusu ve krom yan ayna kapakları gibi kullanışlı ekstralar içeriyor.

Topolino’nun kapalı versiyonu 449 bin 900 lira, Plus paketli versiyonu ise 479 bin 900 liraya satışa sunuluyor. Mart ayı boyunca sınırlı sayıda Topolino için 150 bin lira peşinat, 15 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı da mevcut.

AÇILIR TAVANLI VERSİYON YAZ AYLARINDA GELİYOR

Topolino’nun açılır tavanlı ve kapısız versiyonu olan Topolino Dolce Vita’nın satışına ise yaz aylarında başlanması planlanıyor.

Topolino, 2,53 metrelik kompakt uzunluğu ve 45 km/s’lik maksimum hızıyla şehir içinde kolayca manevra yapmanızı sağlıyor. 75 kilometrelik menzili ile günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Geniş cam yüzeyleri de keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x